Kvalitní pánské slipy patří stále mezi oblíbené kousky pánského spodního prádlo. Své místo najdou snad v šatníku většiny mužů. Jsou příjemné na nošení hlavně při sportovních aktivitách, kdy skvěle kopírují tělo a zvýrazní podstatné partie. Dnes se zaměříme na muže, kteří boří představu slipů našich dědečků a otevírají se pro moderní střihy slipů, které představují slipy Andrie, slipy české značky. Dnešní slipy jsou ušity z moderních materiálů, v inovovaných střizích a skvěle tak sednou a jsou pohodlné na každodenní nošení ale i na jakékoli sportovní aktivity.

slipy andrie
Slipy Andrie zvýrazní mužské partie.

Andrie – česká značka spodního prádla

Pánské slipy Andrie patří mezi stálice na trhu se spodním prádlem. Značka Andrie byla založena v roce 1994 a na trhu není žádným nováčkem. Za více než 25 letou historii nabízí zákazníkům kvalitní spodní prádlo pro muže a ženy, zejména slipy, trenýrky, nátělníky a kalhotky, to vše v nejrůznějším materiálovém, barevném a velikostním složení. Pánské slipy Andrie se mohou chlubit osvědčeným střihem, který plně vyhovuje požadavkům na nošení každého náročného muže. Ať už se chystáte na rande, sportovat, nebo do práce, slipy Andrie jsou jasnou volbou pohodlí a komfortu na každý den.

slipy andrie
Slipy Andrie jsou pohodlné.

Slipy Andrie mají pohodlný střih

Slipy Andrie jsou ušity v léty ověřeném pohodlném střihu. Díky tomu poskytují nejlepší komfort při nošení, nikde netlačí, neškrtí a skvěle se přizpůsobí jakékoli postavě. Navíc zvýrazňují mužské přednosti. Střih může být kratší vykrojený, který je vhodný pro štíhlejší muže. Naopak delší střih je vhodný pro zdatnější muže. V pase mají slipy Andrie efektní gumu, která je buď přiznaná, nebo obšitá pro ještě větší komfort při nošení. Na předním díle je v rozkroku látka zdvojená, pro maximální pohodlí. Po bocích je látka opatřena gumičkami, díky kterým se slipy přizpůsobí jakékoli postavě. Se slipy Andrie nemůžete šlápnout vedle.