Je možné, že jste to zažili na vlastní kůži – takové založení nové obchodní společnosti jde ruku v ruce s celou škálou ne zrovna nejpříjemnějších povinností. Každý podnikatel si musí před zahájením své obchodní činnosti vybavit strašně moc věcí a snadno se tedy dopustí i nějakých chyb. Existuje však řešení, jak se takovým chybám vyvarovat – kupte si předzaloženou společnost u profesionálů. Kromě všeho budete mít jistotu, že je vše vybaveno správně, zvláště, když se neustále mění legislativa, může založení společnosti v dnešní době doprovázet celou řadu problémů a starostí.

Čas jsou peníze

Musíme si uvědomit, že zakoupení readymade firmy je sice finančně náročnější než založení společnosti vlastními silami, na druhé straně však ušetříte hodně času. Nemusíte chodit na živnostenský úřad, abyste si vybavili potřebné oprávnění, vyhnete se notáři, nemusíte podávat návrh za zápis společnosti na rejstříkový soud nebo vyřizovat registraci na finančním úřadě. Všechny tyto doklady budete mít připravené v případě, pokud se rozhodnete pořídit si ready made společnost koupí od specializované firmy.

readymade
Readymade – všechno to začíná s dobrým nápadem

Několik výhod readymade společnosti

Readymade společnost nikdy nevyvíjela žádnou obchodní činnost, je bez závazků, bez pohledávek a má dávno splacený základní kapitál. Prodávající vám garantuje bezdlužnost a nulovou ekonomickou a účetní historii. Readymade společnost je zapsána v obchodním rejstříku dané země a má vybavenou volnou živnost. Na to, abyste se stali vlastníkem takové společnosti vám stačí pouze jedna návštěva u notáře a vzápětí je společnost vaše a můžete s ní začít podnikat. Ke své ready made společnosti si můžete objednat i virtuální sídlo firmy.

Readymade firma pro každého

Readymade akciové společnosti nebo také společnosti s ručením omezeným nejsou určeny jen pro bohaté klienty, kteří mají dostatečný kapitál a nebojí se své peníze investovat. Jsou to firmy připraveny pro každého, kdo potřebuje poradit se zahájením své činnosti. Nezáleží na tom, zda jste v podnikání začátečník nebo jde již o váš několikátý projekt v pořadí.