Milé dámy, pokud jste milovníky obuvi, rozhodně Vás nemohla minout kvalitní značka (nejen) dámských bot Skechers. Přestože na trhu není zase tak dlouho, rozhodně udělala ve světě ten správný boom! Jedná se o americkou značku, která byla založena v roce 1992 v Kalifornii. Jejími zakladateli byli Robert Greenberg a jeho syn Michael. V průběhu devadesátých let značka zaznamenala velký úspěch a postupně se tak rozšířila do všech koutů světa. 

Značka Skechers nabídla ženám, mužům ale i dětem komfortní pohodlnou obuv, která ale zároveň neopomněla být stylová a šmrncovní. Skechers propagují i známé tváře jako například britský bubeník Ringo Starr či známé zpěvačky Demi Lovato a Meghan Trainor. 

Vlastní vývoj materiálů jako silná stránka 

Skechers se pyšní tím, že vytváří vlastní materiály a na to také sází. Zlomovým modelem byly například Skechers Shape Ups, které byly charakteristické zaoblenou podešví s kinetickým jádrem, jež podporovalo zdravou chůzi. Právě tato technologie je do dnešního dne součástí drtivé většiny modelů a je neustále zlepšována a zdokonalována. 

Boty pro každou příležitost 

Na našem e-shopu Robelshoes.cz najdete nespočet dámských bot Skechers. Ať už se chcete vydat do víru velkoměsta či na sportovní výlet do přírody, Skechers jsou tu pro Vás a zaručujeme, že si vyberete každá!  

V případě, že jste nadšené sportovkyně a potřebujete maximalizovat svůj výkon, vsaďte na řadu Performance, která díky svým technologiím tlumí náraz Vašich chodidel při dopadu.  

Potřebujete obuv pro svůj volný čas, ve které se zkrátka budete cítit pohodlně, a ještě k tomu budete stylová? Většina modelů je vybavena paměťovou pěnou Memory Foam, jež dodá Vašim nohou to správné pohodlí! 

Boty Skechers srdíčka
Lehké tenisky Skechers

Zima ještě neskončila! 

Dámské kotníkové boty Skechers Vám nabízí také kvalitní kotníkovou dámskou obuv určenou především do chladnějších dnů. Sympatická kožešinka a zateplený vnitřek Vám poskytnou ten pravý komfort! 

Autorka: Kristýna Vitoušová