Mnoho lidí si pod názvem army shop představí prodejnu, která je až po strop přeplněná kdejakým vojenským materiálem vyřazeným z armádní výstroje. Prodejnu, do které chodí jen nadšenci a příznivci všeho spojeného s armádami různých států a zaměření. Nemusí to ale vůbec být tak, pod názvem army shop se může skrývat mnohem větší pestrost a rozmanitost.

army shop
Army shop může nabízet i takovýto batoh se židlí ideální např. k rybolovu

Army shop i jako oblíbený internetový obchod

Na internetu lze snadno najít a vybrat si z množství internetových army shopů. Ty nabízejí na zásilkový prodej široký sortiment vojenského zboží, výstrojních součástek, doplňků a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě. Jeden z takových army shopů například poskytuje možnost výběru z více než šest tisíc druhů zboží z více než 20ti různých armád celého světa a více než 50ti různých výrobců. To je army shop skutečně první třídy.

army shop
Najdete tam i pomůcky, které běžně využíváte kolem domu a v zahradě

Army shop i pro turisty či rybáře

Jak již ze samotného názvu vyplývá, army shop by měl být určen hlavně pro příznivce tzv. military. Je však vyhledávaným místem i pro mladé skauty nebo zanícené rybáře. Army shop je plný věcí vyhledávaných i turisty, příznivci airsoftu, paintballu nebo free stylu. Některé army shopy zajišťují maloobchod, velkoobchod, mají internetovou zásilkovou službu i klasický kamenný obchod. Je to tedy dostatečně pestré a pokud máte zájem, určitě si něco někde vhodné pro svůj koníček vyberete, koupíte, a vyrazíte dobře vyzbrojený z army shopu někam do terénních bojových podmínek.

Oblečení a výstroj z army shopu

Správný army shop se zabývá prodejem armádních přebytků, vojenské výstroje, originálů i reprodukcí militárií. V mnoha nechybí zboží pro oblíbené outdoor aktivity. Prodejny takového typu nabízejí i oblečení a výstroj pro profesionály z řad policie, armády a security agentur. Přijdou si zde na své i ti, které baví airsoft, paintball, camping, tramping a scouting. V některých army shopech jsou i věci pro lov, rybolov i myslivost ale i některé pomůcky do zahrady. Vždy platilo a v současné době stále platí, že co je vyrobeno pro armádu, je i kvalitní. Vojáci by měli ve svém oblečení přežít i ty nejextrémnější podmínky, takže se na kvalitě army oblečení výstroje rozhodně nešetří. Takže zkuste otevřít nejbližší dveře army shopu a přesvědčit se o tom na vlastní oči.