clip in
Clip in vlasy – oblíbený pomocník i mnoha celebrit

Výhody clip in vlasů je mnoho a jsou skvělou alternativou pro ty dámy, které nemají to štěstí a nenarodily se s hřívou, jakou mají Disney princezny. Clip-in prodloužení vlasů jsou výbornou alternativou, pokud chcete mít za krátký čas, hustější a krásnější vlasy.

Ke clip in vlasům vás určitě přivedla cesta rozhodování ohledem možností dosažení princeznovských vlasů, v co nejkratším čase a s co nejmenšími náklady, s minimálním poškozením vašich vlasů.

Hlavní výhody

clip in
Nádherné vlasy na počkání

Jednou z hlavních výhod, proč všechny ženy na světě milují clip-in příčesky je to, že tato změna je pouze dočasná. Tudíž ženy si tento doplněk nebudou zavádět s vědomím, že ho budou muset nosit delší dobu. Pro některé ženy je proto metoda clip in vlasů vítaným zpestřením účesů na nejrůznější společenské akce a podobně. Ovšem pro některé je to téměř každodenní nutnost, protože nejsou spokojeny se svými přírodními vlasy. Avšak, jak již bylo výše zmíněno, nejedná se o trvalou změnu, a proto se dá kdykoliv odložit.

Další výhodou clip in příčesků je oproti nalepovacím nebo našívacím vlasům to, že si je každý může připnout jinak dle své libosti a vkusu. Z toho vyplývá, že pomocí několika málo clip-in vlasů můžete vytvořit nespočet nejrůznějších účesů, což se vám s nalepovacími nebo našívacími vlasy určitě nepovede.

Clip in vlasy jsou nenáročné na údržbu a na rozdíl od našívacích nebo nalepovacích vlasů nevyžadují asistenci kadeřnice při jejich aplikaci či následných úpravách. Každá žena si může tento typ příčesku nasadit sama doma a to dokonce tolikrát, dokud nebude na 100% spokojená s výsledkem.

Jak velké je poškození v důsledku používání clip in vlasů?

clip in ofina
Věděli jste, že existují i clip in ofiny?

Nejčastější otázkou, kterou dostávají kadeřnice ohledem clip in vlasů je to, zda a případně k jak velkému poškození dochází na přírodních vlasech. Odpověď je dost jednoduchá – nedochází k žádnému poškození! Clip-in příčesek totiž nezatěžuje prameny vlasů váhou spoje, takže po odložení příčesku nehrozí jeho vypadnutí. Pokud se tedy rozhodnete, že příčesek už nechcete nosit, vaše vlasy to ani „nepoznají“ a rozhodně vás nečeká žádná dramatická úprava spojená s vaším přírodním účesem, jako například stříhání kvůli vypadávání vlasů a podobně.

Clip in vlasy najdete na trhu v nespočetném množství barevných kombinací a délek, ze kterých si každá z vás dokáže vybrat ty pravé.