kozelník
Kouzelníci a jejich asistentky

Všiml jsem si, že v některých zaměstnáních je téměř nemožné vidět ženu, která by toto povolání vykonávala. Jedním z takových případů je i zaměstnání kouzelníka. Nutno ovšem podotknout, že ženy nejsou od kouzelnictví úplně distancovány.

Ženy a kouzla

I když jsou kouzelníci pouze mužského pohlaví, každý z nich má svou asistentku, která mu pomáhá. I když my dospělý na kouzla nevěříme a víme, že to, co nám kouzelník předvádí, jsou pouze dobře naučené iluzionistické triky, pořád nás to na taková představení láká. Je to způsobeno tím, že téměř všichni žijeme rychlý život plný stresu a povinností. A tak chceme jednou za čas vypnout a uvěřit tomu, že kouzla existují a ocitnout se tak v úplně jiném světě, ve světě čar a kouzel, kde by se všechno dalo vyřešit jednoduchým mávnutím kouzelné hůlky.

Magic show Petra Šestáka

kouzelník
Kouzelník Peter

Zažijte jedinečnou atmosféru plnou napětí, překvapení, zábavy a emocí. Strhující program vám místy vyrazí dech, místy vás překvapí a místy, přece jen trošku, alespoň na vteřinu uvěříte…

Kouzelník Peter

Kouzelník Peter, nejznámější slovenský kouzelník, absolvuje 300 vystoupení ročně a to nejen na Slovensku ale i v zahraničí. Peter se neobjevuje pouze na svých plánovaných představeních, je možné si ho objednat i soukromě, a tak je možné, že se s ním můžete setkat na soukromé párty či firemních akcích. Je to jednoduše nejlepší slovenský kouzelník, umělec a bavič. Určitě jste již měli možnost ho vidět v televizi, ale představení živě je nesrovnatelné. Pro více informací navštivte webovou stránku tohoto kouzelníka – www.magicshow.sk.