Chlapecké spodní prádlo můžeme rozdělit podle střihu na chlapecké slipy, chlapecké boxerky a volné chlapecké trenýrky. Každý z těchto typů spodního prádla mají své zastánce a mají také jiný střih. Chlapecké boxerky patří mezi dětmi mezi nejoblíbenější typ spodního prádla. Díky tomu že mají přiléhavý střih, pod oblečením se neshrnují a jsou vhodné na sport nebo i na běžné nošení. Pokud jsou navíc opatřeny elastanem, jsou poddajné a přizpůsobí se jakékoli postavě. Jaké boxerky ale vybrat, aby byly kvalitní a vydržely mnoho praní? Zkuste boxerky značky Emy řadu Gasolino nebo značku Cornette.

Chlapecké boxerky (1)
Boxerky pro kluky mají přiléhavý střih.

Chlapecké boxerky Cornette a Gasolino jsou zárukou kvality

Boxerky značek Cornette a Gasolino jsou boxerky, které jsou vyrobeny z velmi kvalitní bavlny s příměsi elastanu. Díky tomu vydrží v neměnném stavu mnoho praní, nežmolí se a nevytahují se. Díky bavlně jsou chlapecké boxerky prodyšné a skvěle padnou. Jsou také vhodné pro děti s citlivou pokožkou. Široká guma v pase, zaručí komfort i když se nezařezává. Vybírat si můžete s modelů s delší nebo kratší nohavičkou. Samozřejmostí jsou ploché švy, které zajistí maximální komfort při každodenním nošení. Mezi velice podstatnou věc, která hraje roli při výběru chlapeckých boxerek je jejich design, barva a vzory.

Chlapecké boxerky (4)
Chlapecké boxerky mají nohavičku.

Jaké vybrat boxerky pro kluka?

Jaké boxerky ale vybrat, abychom nešlápli vedle? Zkuste spodní prádlo s vysokým podílem bavlny tak, aby bylo maximálně příjemné. Vždyť ve spodním prádle tráví vaše děti i dvě třetiny svého života. Vsaďte na boxerky pro kluky značky Cornette nebo Gasolino. Mohou mít krátkou ale i delší nohavičku a sportovní, klasickou, či vytkávanou gumu, která netlačí, a je příjemná na nošení. Značka Cornette a Gasolino nabízí jednobarevné chlapecké boxerky pro které se přiklání teenageři, naopak obrázkové boxerky ocení ti nejmenší. K chlapeckým boxerkám můžete sladit i dětské ponožky nebo chlapecké pyžamo. Sladit se můžete i vy, rodiče a obléct si tak boxerky nebo pyžamo ve stejném designu.