clip in vlasy
Clip in vlasy udělají z účesu zázraky

Každá žena, která používá clip in vlasy na zahuštění svých přirozených vlasů, ví, že i když mohou vypadat skutečně dobře rozpuštěné a skoro k nerozeznání od pravých, je omnoho těžší upravit si vlasy s clip in vlasy do copu nebo jakkoliv jinak vyčesat. Není to nemožné, ale vyžaduje si to správný přístup.

Vyčesané vlasy v létě a na speciální příležitosti

Takto se můžete radovat z krásného a na vlasy bohatého copu, který vypadá jako váš skutečný. Takto upravené vlasy jsou vhodné na různé příležitosti – společenský, jakými jsou svatby, promoce, pracovní schůzky a podobně, nebo v létě, když chcete stále vypadat skvěle a když byste měli vaše vlasy rozpuštěné, byly by rozlítané a rychle mastné. Každá žena se chce líbit, a to nejen svým oblečením ale také svým celkovým vzhledem. A účes je proto stejně důležitý.

Postup pro vytvoření pěkného účesu s clip in vlasy

Clip in vlasy
Krásný účes na každý den

Nejdříve je nejdůležitější, abyste si své přírodní vlasy důkladně rozčesali. Základem pro další práci je to, aby vaše přírodní vlasy byly co nejjemnější a nejhladší. Pokud váš problém spočívá v tom, že máte příliš řídké vlasy, doporučujeme vám zaobstarat si dvě části clip in vlasů a to jednu delší a jednu kratší.

Když už používáte clip in vlasy, tak víte, že si je musíte upevňovat na spodní polovinu vašich přírodních vlasů a překrýt je zase těmi vrchními, aby nebylo vidět clipy/pukačky. V našem případě si musíte vlasy rozdělit na tři stejné části a následně postupujte podle návodu, kterým vám zde popíšeme.

Clip in vlasy v ohonu
Clip in vlasy nemusíte nosit jen rozpuštěné

Spodní část vlasů upevněte do copu. Poté vezmete delší část clip in vlasů a připnete ji dokola kolem copu, který jste si v předchozím kroku vytvořili z vlasů vlastních. Je důležité, abyste si clip in vlasy připínali co nejblíže k pokožce vaší hlavy a jak nejvíc na pevno to půjde. V dalším kroku rozpustíte střední část vašich vlasů a začešete je do copu.

Další krok spočívá v připevnění kratších clip in vlasů kolem dokola copu, avšak to není nutné, pouze se to doporučuje. Následně rozpustíte střední část vlasů a opět ji začešete do copu tak, aby nebyly vidět clipy/pukačky clip in vlasů. Poté už následuje pouze upevnění copu kvalitní gumičkou a případné ozdobení výsledku tak, aby se vám cop líbil. Nakonec ještě cop přečešte, ale dávejte si pozor, abyste si přitom nevytahali clip in vlasy.