Bez debaty, obývací pokoj je tou nejvytíženější místností v domě. Trávíme v ní nejvíce svého volného času, odpočíváme nebo díváme se na televizi, čteme, lenošíme, vítáme a usazujeme v ní všechny své hosty. Právě proto nám tak moc záleží na tom, aby vypadala co nejlépe, reprezentativně a aby naši návštěvu úplně ohromila. Základem je podlaha a barva stěn nebo tapet, ale nejdůležitější je přece jen nábytek do obývacího pokoje. Ten dodá celé místnosti styl a charakter. Na výběr máte z opravdu bohaté nabídky, takže na své si přijde i ten nejnáročnější zákazník. Nábytek v bledých i v tmavých odstínech, dražší nebo spíše cenově dostupný, romantický, ale i moderní – jednoduše nábytek pro každého!

nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do obývacího pokoje dodá celé místnosti styl a charakter.

Sedačku vybírejte jako první!

Dominantou každého obývacího pokoje je nebo by měla být sedací souprava. Pokud vám někdo tvrdí něco jiného, neměli byste mu věřit. Její výběr určitě nepodceňujte . Nemám na mysli to, aby se vám designově hodila do místnosti. Ale že si při koupi všímejte kvalitu její konstrukce, potahovou látku, odolnost výplně jakož i velikost sedačky a její praktickou stránku. Na sedačce se nevyplatí šetřit, protože se vám to časem nepěkně vrátí. Raději si trošku našetřete a její koupi o nějaký čas posuňte. Protože nic se nevyrovná pohledu na pěknou a kvalitní sedačku. Tá vám navíc vydrží sloužit dlouhá a dlouhá léta. A když už máte sedačku konečně vybranou, může přijít na řadu i nábytek do obývacího pokoje.

nábytek do obývacího pokoje
Nábytek do obývacího pokoje se vyrábí v nekonečných provedeních a stylech.

Nábytek do obývacího pokoje trochu jinak

Nábytek do obývacího pokoje se vyrábí v nekonečných provedeních a stylech, takže váš obývák mohou zkrášlovat kousky v moderním, rustikálním, vintage, provensálském, bohémském, skandinávském nebo industriálním stylu. Snažte se vybírat nábytek, který je něčím jedinečný a originální – takový, který nenajdete v každé třetí obýváku. Krásně ukáže i starožitný nábytek z bazaru v kombinaci s novým nebo si můžete již existující nábytek do obýváku vlastnoručně předělat na svůj vkus. Čímž získáte opravdu jedinečný kousek. Vynikajícím nápadem je i nábytek dělaný na míru, ale tuto možnost volte pouze v případě, že znáte nějakého ověřeného, šikovného truhláře.